Vyberte stránku

Lenna, svobodná
osobnost
s touhou poznávat a tvořit.

buď
svá

Jsem obyčejná bytost, která si váží sebe sama. Pomáhám ženám, které už zapomněly na své sny. Těm, které odsunuly sebe do pozadí, žijou životy druhých nebo rutinu, a také těm, které zjistily, že jejich dosavadní žití jim vlastně nevyhovuje a přejí si svůj život změnit.

Ženám, které si uvědomily, že ony jsou nejdůležitější osobou ve svém životě. Že na jejich spokojenosti záleží.

Propojuji kroky na úrovni energetické s konkrétními aktivitami v realitě. Tak, abys dosáhla přeměny svých snů na cíle. A cílů na hmatatelné, konkrétní výsledky. Na změnu Tvého života k lepšímu. K obrazu Tvému.

Abys pocítila, že to jde. Abys zjistila, že nejsi nešikovná, netalentovaná, bez informací, bez podpory, s nedostatkem času nebo s nízkou sebedůvěrou.

Naopak – že TY JSI JEDINEČNÁ!

Víš, že jsi nejdůležitější osobou ve svém životě. Že na Tvojí spokojenosti záleží. Že si můžeš začít plnit všechno, co si přeješ.

Jen ještě možná nevíš, čím začít. Nasměrovat a naladit Tě, to je smysl mojí práce.

ty
jsi jedinečná

Jsem Lenka Roubalová a jsem hypersenzitivní multipotenciálka.

Přes 30 let se zajímám o alternativní způsoby života, které ale napříč dobou naštěstí přestávají být alternativními. A to je dobré. 35 let se také věnuji osobnímu rozvoji a více než 15 let i práci s energií. Zajímám se o lidskou psychiku, fungování podvědomí a vytvářím meditace a mentální cvičení. Vymýšlím akční kroky, které vás vedou ke splnění vašich snů a přání.

Prošla jsem mnoha kurzy a mentoringem u (pro mě v různých dobách) nejlepších učitelů.

Dlouhodobě se zajímám o zvýšení lidské sebedůvěry a pomáhám na cestě k sebepoznání. Využívám k tomu svoje dary, což je empatie, podpora, otevřenost, soucítění.

Mám ráda malování, focení, psaní, čtení, šití, zahradničení i práce s vrtačkou a pilou. Prostě jakékoliv tvoření. A taky další a další vzdělávání a poznávání. Miluju psy a naši zahradu. A svoji rodinu.

Můj X-faktor

Vcítění se

Empatie je moje starší sestra. Vážně, umět se nacítit na „věci“ druhého člověka považuji za dar.

Nic se nemá přehánět, a tak dbám na to, abych pomohla, a zároveň dokázala motivovat. Proto nedávám rybu, ale řeknu, kde půjčují pruty.

Vysoká citlivost

Hypersenzitivitu bych mohla brát jako překážku. Ona někdy opravdu tak trošku překáží a není to s ní úplně jednoduché. Na druhou stranu mi pomáhá

  • vcítit se do druhého člověka,
  • vidět „za roh“,
  • hledat způsoby, formy, možnosti…

Jsem za ni vděčná.

Soucítění

Ono jde ruku v ruce s empatií a hypersenzitivitou. Pokud se nedokážeme vcítit, je těžké soucítit. A pokud nejsme více citliví, nedokážeme se vcítit. Asi tak stručně.

Soucítění považuji za vyšší dívčí v oblasti lidskosti. Hm, hlavně v poslední době. Navazuje na ni ještě konkrétní akce – prospěšnost a pomoc.

Moje filozofie

Všechno jde, když se chce

Myslím si upřímně, že na každý problém existuje řešení. Někde je, jen ho najít. Hledat – cest je mnoho. Můžeme využívat různé techniky, které nám pomůžou řešení objevit. Nebo můžeme jen tak být, v přítomnosti. Občas se dějí věci až nepochopitelné 🙂

01

Důvěra

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Cras ultricies ligula sed.

02

Rozhodnutí

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Cras ultricies ligula sed.

03

Vytrvalost

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Cras ultricies ligula sed.

Tvoje svoboda začíná
u Tebe v hlavě

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Sed porttitor lectus nibh.

Generate Qualified Leads

Increase Email Subscribers

Grow Revenue

Let’s Chat

Nulla quis lorem ut libero malesuada.

Vestibulum ante ipsum primis.

Faucibus orci luctus et ultrices posuere.

Donec velit neque auctor sit.

Přihlas se k odběru novinek