Přeskočit na obsah
Domů » DOMŮ

DOMŮ

sebevědomí - sebepoznání - sebepřijetí - sebedůvěra - sebeláska - sebeúcta - sebekontrola - sebereflexe...

Jaké by to bylo – vědět, že dokážeš všechno, pro co se rozhodneš? Že můžeš mít všechno, pro co se rozhodneš? Že můžeš být vším, pro co se rozhodneš?

Zkus si to představit. Zkus si to nacítit. Představ si, že si svoje sny plníš.

Třeba, že:

  • můžeš žít v harmonickém vztahu

  • můžeš dělat, co Tě baví – možná chceš pracovat několikrát týdně v příjemné kavárničce s notebookem na stole (já osobně to miluju a praktikuju to už hodně let). Asi teď můžeš namítnout, že práce, kterou děláš, nejde dělat z kavárny. Třeba ne, a je Tvoje současná práce právě ta, kterou chceš dělat?

  • nebo toužíš po finanční nezávislosti, víš, že závislosti vedou ke stresu, chudobě, nemocem (je to všechno propojené), finanční závislost taky vede k nedostatku energie (špatnému spánku, únavě, nestíhání), takže chceš být nezávislá, chceš vědět, že si můžeš dovolit  dražší kosmetiku, lepší, kvalitnější, zdravější jídlo, dovolenou, na které nemusíš počítat, pravidelnou péči o sebe, kadeřníka, masáže, relax, sport, techniku, koníčky, kurzy, auto, větší dům. Život, kdy nemusíš vůbec myslet na peníze.

Co myslíš, co všechno se změní, když si začneš plnit svoje sny?

Jasně, že úplně všechno. Plnit si svoje sny je klíčem k šťastnému životu. Budeš zářit, vzroste Ti sebedůvěra, začneš mít víc odvahy, půjdeš do situací, které teď třeba jen přehlížíš nebo dokonce odmítáš. I Tvoje okolí to pozná, vyrovnají se Tvoje vztahy. Budeš psychicky v pohodě, jako ještě nikdy. Bude se Ti dařit, budeš sdílet svoje nadšení, budeš inspirovat další lidi.

Jsem přesvědčená, že klíčem je naše ENERGIE. V pozadí samozřejmě je sebeláska a sebepoznání. A když si zvedneme energii, všechno se najednou násobí. Všímáme si, že začínají přicházet situace, které nám pomáhají víc a víc a vedou nás k cestě za naším snem.

Přijdou i chvíle těžší, budeš to chtít vzdát, budeš mít jinou prioritu – ale taky už budeš mít nástroje a motivaci a vlastně to nebudeš chtít vzdát.

🙂