Lenna, svobodná osobnost
s touhou poznávat a tvořit.

buď
svá

Mentorka
pro vědomou změnu

Patronka a konzultantka. Obyčejná bytost, která si váží sebe sama. Pomáhám ženám, které už zapomněly na své sny. Těm, které odsunuly sebe do pozadí, žijou životy druhých nebo rutinu, a také těm, které zjistily, že jejich dosavadní žití jim vlastně nevyhovuje a přejí si svůj život změnit.

Ženám, které si uvědomily, že ony jsou nejdůležitější osobou ve svém životě. Že na jejich spokojenosti záleží.

Propojuji kroky na úrovni energetické s konkrétními aktivitami v realitě. Tak, abys dosáhla přeměny svých snů na cíle. A cílů na hmatatelné, konkrétní výsledky. Na změnu Tvého života k lepšímu. K obrazu Tvému.

Abys pocítila, že to jde. Abys zjistila, že nejsi nešikovná, netalentovaná, bez informací, bez podpory, s nedostatkem času nebo s nízkou sebedůvěrou.

Naopak – že TY JSI JEDINEČNÁ!

Víš, že jsi nejdůležitější osobou ve svém životě. Že na Tvojí spokojenosti záleží. Že si můžeš začít plnit všechno, co si přeješ.

Jen ještě možná nevíš, čím začít. Nasměrovat a naladit Tě, to je smysl mojí práce.

ty
jsi jedinečná

Jsem Lenka Roubalová a jsem hypersenzitivní multipotenciálka.

Přes 35 let se zajímám o alternativní způsoby života, které ale napříč dobou naštěstí přestávají být alternativními. A to je moc dobré.

30 let se také věnuji osobnímu rozvoji a více než 15 let i práci s energií. Zajímám se o lidskou psychiku, o fungování podvědomí. Vytvářím meditace, mentální cvičení a vymýšlím akční kroky, které vás vedou ke splnění vašich snů a přání.

Prošla jsem mnoha kurzy a mentoringem u (pro mě v různých dobách) nejlepších učitelů.

Dlouhodobě se zajímám o zvýšení lidské sebedůvěry a pomáhám na cestě k sebepoznání. Využívám k tomu svoje dary, což je empatie, podpora, otevřenost, soucítění.

Mám ráda malování, focení, psaní, čtení, šití, zahradničení i práci s vrtačkou a pilou. Prostě jakékoliv tvoření. A taky další a další vzdělávání a poznávání. Miluju psy a naši zahradu. A svoji rodinu.

Můj X-faktor

Vcítění se

Empatie je moje starší sestra. Vážně, umět se nacítit na „věci“ druhého člověka považuji za veliký dar. Nic se nemá přehánět, a tak dbám na to, abych pomohla, a zároveň dokázala motivovat. Proto nedávám rybu, ale řeknu, kde nabízejí pruty.

Vysoká citlivost

Hypersenzitivitu můžeme brát jako překážku. Ona někdy opravdu tak trošku překáží a není to s ní úplně jednoduché. Přesto jsem za ni vděčná. Pomáhá mi:

  • vcítit se do druhého člověka,
  • vidět „za roh“,
  • hledat způsoby, formy, možnosti…

Soucítění

Ono jde ruku v ruce s empatií a hypersenzitivitou. Pokud se nedokážeme vcítit, je těžké soucítit. A pokud nejsme více citliví, nedokážeme se vcítit. Asi tak stručně. Soucítění považuji za vyšší dívčí v oblasti lidskosti. Hm, hlavně v poslední době. Navazovat má ještě konkrétní akce – prospěšnost a pomoc.

Moje filozofie

Všechno jde, když se chce

Myslím si upřímně, že na každý problém existuje řešení. Někde je, jen ho najít. Hledat – cest je mnoho. Můžeme využívat různé techniky, které nám pomůžou řešení objevit. Nebo můžeme jen tak být, v přítomnosti. Občas se dějí věci až nepochopitelné 🙂

01

Důvěra

Vše se děje pro naše nejvyšší dobro. Jen se tomu otevřít. Neříkám, že to stačí. Říkám, že je fajn tím začít.

02

Rozhodnutí

Změna. Někdy je těžké rozhodnout se pro ni, pořád nás to svádí váhat. Schopnost rozhodovat se je dovednost, dá se naučit.

03

Vytrvalost

Třetí do počtu. Vytrvat, vydržať … Nemusíme se nikam hnát, stačí mít cíl před očima a jít konzistentně.

Tvoje svoboda začíná
u Tebe v hlavě

Tvůj život si tvoříš Ty. Můj si tvořím ze 100 % já.

Celý náš život je výsledkem našeho myšlení, pocitů a činů.

 

Proč se utápět v minulosti?

Proč se bát budoucnosti?

Žijeme TEĎ!

Chceš změnu?

Životní cíle

Konkrétní sny a cíle

Potřebuješ vyslechnout

Potřebuješ pomoc s webem

Přihlas se k odběru novinek